.

.

Одлична цена
Топла продажба на Полиестер Мрачно стол покрие супер еластичен стол капа опфаќа плус големина банкет стол покрие copri sedie за домашна употреба

Топла продажба на Полиестер Мрачно стол покрие супер еластичен стол капа опфаќа плус големина банкет стол покрие copri

DEN 375.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификација:
Other
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Хотел Стол,Свадба Чаир
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
CC201510243
Материјал:
Црвена, Полиестер / Памук
Производи во категоријата