.

.

Одлична цена
3 Ниво Метал Cupcake Стојат Носителот Свадба Партија Екранот Кифла Торта Десерт Стојат За Украс Овошје Стои Багажник испрати по случаен избор

3 Ниво Метал Cupcake Стојат Носителот Свадба Партија Екранот Кифла Торта Десерт Стојат За Украс Овошје Стои Багажник

DEN 1068.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
XMPROMO
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
BM-121
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Име:
3 ниво торта стојат
Материјал:
Метал
Големина:
32.5*31cm
боја:
црна ,бела
Производи во категоријата