.

.

Одлична цена
Мото Додатоци CNC Потпирачот Нога Страна Стојат Продолжување Подлога Поддршка Плоча Со Рамка за Персоналот За KAWASAKI Z800 2013-

Мото Додатоци CNC Потпирачот Нога Страна Стојат Продолжување Подлога Поддршка Плоча Со Рамка за Персоналот За KAWASAKI

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Злато, Црна
Тип На Објект:
Стои
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Должина:
35cm
Име На Модел:
За Kawasaki Z800 2013-2016
Бренд Име:
sepp
Објектот Висина:
6cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
боја:
Црвениот Портокал Сребро Сино Зелена Титаниум
Состојба:
100% Сосема Нов
Големина:
13.78inch X 3.94inch X 2.36inch
Производи во категоријата