.

.

Одлична цена
Браник Лента Автомобил Заштитник Guard Агол Лента Несреќа Бар Трим Заштита Вратата Чувари Усна Deflector 2 парчиња Црно Бела Сива

Браник Лента Автомобил Заштитник Guard Агол Лента Несреќа Бар Трим Заштита Вратата Чувари Усна Deflector 2 парчиња

DEN 174.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела Заштитник, Црна Заштитник, Сива Заштитник
Тип На Објект:
Стил Украси
Објектот Висина:
5.2cm
Објектот Ширина:
5.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
40.5cm
Модел Година:
До 2015
Бренд Име:
YCCPAUTO
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
браник лента
Материјал Тип:
Карбонски Влакна Заштитник
Име На Модел:
автомобил стил трим
користат за:
автомобил заштитник
користете for1:
заштита на автомобил од судир
боја:
црна,бела,сива
Пакет:
2 парчиња
користете for2:
Вратата Стражари
Производи во категоријата