.

.

Одлична цена
Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Отвори Канал Одговара За 03-14 Gallardo LP550 LP560 LP570 YC Стил на Дизајн Страна Здолниште Капи Отвори Канал

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Отвори Канал Одговара За 03-14 Gallardo LP550 LP560 LP570 YC Стил на Дизајн Страна

DEN 20136.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Стил Украси
Модел Година:
2003-2014
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
yachant
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Позиција:
Други
Производи во категоријата