.

.

Одлична цена
(САД Брод ) 10 КОМПЈУТЕРИ Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW609, со 4000g.см,1.7 CNC Робот 3D I3 Makebot Reprap Печатач(CE,ROSH)

(САД Брод ) 10 КОМПЈУТЕРИ Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW609, со 4000g.см,1.7 CNC Робот 3D I3 Makebot Reprap

DEN 2400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Одржување На Вртежен Момент:
4000g.cm
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
1.7 На
сертификација:
CE,ISO,ROHS
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Број На Модел На:
42BYGHW609
5mm вратило дијаметар:
40mm моторни тело должина
2 фази:
високи перформанси
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Производи во категоријата