.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот оригинални За asus Ultrabook series моќ конектор за прв 4.0 * 1.35 MM

Бесплатен превозот оригинални За asus Ultrabook series моќ конектор за прв 4.0 * 1.35 MM

DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
SSD Адаптери Колекции
Пакет:
No
Производи во категоријата