.

.

Одлична цена
Воздухот Моќ на Моторот Почиста Пиштол Св Чистење на Масло Degreaser Растворувач Сапун 5ft Црево за Висок Квалитет

Воздухот Моќ на Моторот Почиста Пиштол Св Чистење на Масло Degreaser Растворувач Сапун 5ft Црево за Висок Квалитет

DEN 255.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JAKEMY
Куп Волумен:
Воздухот Моќ Св Моторното Масло Почиста Пиштол
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
спреј пиштол
Моќност Тип:
пневматски
Примена:
Перење Пиштол
Се Хранат Тип:
Притисок
Тип:
airless спреј пиштол
Влезот притисок:
0.4 Mpa-0.6 Mpa
Црево Отворот:
6x8mm
завртка нишка:
1/4in. O. D
Должина на црева:
околу 5 ft
пневматски брз полнач:
20PM
материјал рачка:
Алуминиум Легура Тело Изградба
Долга Цевка Материјал:
Алуминиум
Спреј млазницата Материјал:
Бакар
Производи во категоријата