.

.

Одлична цена
Свежи цвеќиња печатени памук спиење панталони пролет лето лабава дома панталона големи димензии дневна панталони pajama bottoms жените Q472

Свежи цвеќиња печатени памук спиење панталони пролет лето лабава дома панталона големи димензии дневна панталони pajama

DEN 445.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
спиење bottoms
Материјал:
Ацетат,Памук
Сезоната:
Лето
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал Состав:
95% памук
Должина:
Full Length
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Fdfklak
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Големина:
S, M, L, XL
боја:
розова, сина
Производи во категоријата