.

.

Одлична цена
Лен Мажите Кошули Кинеската Култура машка Кошула Тенок Кратко Sleeve Бренд 2018 Лето Мажите Кошули XXL Дише Азија Плус големина М-5XL

Лен Мажите Кошули Кинеската Култура машка Кошула Тенок Кратко Sleeve Бренд 2018 Лето Мажите Кошули XXL Дише Азија

DEN 397.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size 2XL, Asian size 3XL, Asian size 4XL, Asian size 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Twill
Број На Модел На:
YM-001-17
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Повик
Бренд Име:
MOGELAISI
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
6 бои
Азија големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL
Видови:
Мажите Кошули Лен
Стил:
моден кошула
Производи во категоријата