.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот месинг Потоне Хром Една Дупка единствена Славина ладно во ѕид допрете кујна Тапа torneira бања banheiro SF560

Бесплатен Превозот месинг Потоне Хром Една Дупка единствена Славина ладно во ѕид допрете кујна Тапа torneira бања

DEN 892.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
No
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Хром
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број На Модел На:
SC560
Бренд Име:
Fevnd
боја:
Хром
Производи во категоријата