.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот Црна Антички Месинг Слив Тапа Топла И Ладна Слив Миксер Масло Протри Заврши Бања Потоне Славина За Вода Миксер Допрете Го

Бесплатен Превозот Црна Антички Месинг Слив Тапа Топла И Ладна Слив Миксер Масло Протри Заврши Бања Потоне Славина

DEN 2227.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
SUNGBOR
Број На Модел На:
АЛ-7122H
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Површински Третман:
Поцрнети
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
Производи во категоријата