.

.

Одлична цена
НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Антички Месинг Бања Водопад Тапа Миксер Вода Допрете Една Рачка на Менувачот Бамбус Допрете anf242

НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Антички Месинг Бања Водопад Тапа Миксер Вода Допрете Една Рачка на Менувачот Бамбус

DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Electroplated
Број На Модел На:
anf242
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
Производи во категоријата