.

.

Одлична цена
Луксузна Висок Стил Двојна Рачка Вртливата Бања Слив Тапа Златна Месинг Заврши Ладна и Топла Миксер Кујнски Мијалник Чешми lsf94

Луксузна Висок Стил Двојна Рачка Вртливата Бања Слив Тапа Златна Месинг Заврши Ладна и Топла Миксер Кујнски Мијалник

DEN 2063.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Традиционалната
Ладно & Топла Вода:
Yes
Површински Третман:
Полиран
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
lsf094
Производи во категоријата