.

.

Одлична цена
(20sheets/многу) Ласерски Вода Слајд Decal Хартија Нема Потреба Спреј Вода Трансфер на Хартија Бела Позадина во Боја А4 Големина (8.3*11.7 инчи)

(20sheets/многу) Ласерски Вода Слајд Decal Хартија Нема Потреба Спреј Вода Трансфер на Хартија Бела Позадина во Боја

DEN 640.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Слика Хартија
Бренд Име:
YUANTENG
Број На Модел На:
КМ-LW-20
Слика Хартија Тип:
вода хартија
Боја на Decal Филм:
транспарентен / заоблачено
Примена:
За Дрво, Мермер, Пластика, Метал,Ноктите,Керамика,Стакло
Печатач На Располагање:
Сите Видови на Ласерски Принтери
Ласерски вода decal хартија :
Waterslide Хартија
Големина:
A4 Size
Производи во категоријата