.

.

Одлична цена
бесплатен превозот суд слика маслото отпечатена на платно ѕид уметност Оркестарот слика падне во љубов маслото платно печатење

бесплатен превозот суд слика маслото отпечатена на платно ѕид уметност Оркестарот слика падне во љубов маслото платно

DEN 272.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Број На Модел На:
ОД-23637
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Стил:
Класични
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Производи во категоријата