.

.

Одлична цена
класична фигура платно печатење на нафта сликарство убава девојка ангел маслото отпечатена на платно мачка ѕид уметност декорација слика

класична фигура платно печатење на нафта сликарство убава девојка ангел маслото отпечатена на платно мачка ѕид уметност

DEN 248.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
ОД-27595
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Стил:
Класични
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Производи во категоријата