.

.

Одлична цена
Artryst 5 панел ѕид уметност сликарство пеперутка слика HD печати на платно современ дом ѕид декорација рамка платно сликарство AR160

Artryst 5 панел ѕид уметност сликарство пеперутка слика HD печати на платно современ дом ѕид декорација рамка платно

DEN 312.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 2 Формулиран, Големина 2 Врамени, Големина 1 Врамени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Artryst
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
AR160
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
врамени
Од:
Кина
Платно:
Сјајни
мастило:
Животната средина пријателски
додаток:
Проширување завртка
Примена:
ѕидот декорација
Рамка:
1.5x2cm Дрво
Функција:
Вода и УВ доказ
Пакување:
Се намали филм и Картон
Виси Метод:
Подготвен да се откажам
обичај слика:
Прифатливо
Производи во категоријата