.

.

Одлична цена
3 Панел Гроздобер Цвеќиња Пеперутка dragonfly Модерна Платно Печатење на Слика Ѕид Уметност Слика За Кујна Соба Декорација Уметнички дела

3 Панел Гроздобер Цвеќиња Пеперутка dragonfly Модерна Платно Печатење на Слика Ѕид Уметност Слика За Кујна Соба Декорација

DEN 196.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
30x30cmx3 БЕЗ РАМКА, 40x40cmx3 БЕЗ РАМКА, 50x50cmx3 БЕЗ РАМКА, 60x60cmx3 БЕЗ РАМКА, 70x70cmx3 БЕЗ РАМКА, 80x80cmx3 Без Рамка, 20x20cmx3 Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
oumeifengge-41
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ
Пакување:
навивам
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Рамка:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Гроздобер ѕид слики:
wallpaper
поп-арт:
еден цвет слики
tableau peinture sur toile moderne:
ѕид уметност платно
Ѕид слики за дневна соба:
cuadros decoracion
Производи во категоријата