.

.

Одлична цена
Акварел На Avengers Модерна Уметност Платно Ѕид Слики Супер Херој Cuadros Платно Печатење Слики Уметност Ѕид Формулиран

Акварел На Avengers Модерна Уметност Платно Ѕид Слики Супер Херој Cuadros Платно Печатење Слики Уметност Ѕид Формулиран

DEN 460.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
45x30cm frameless, 75x50cm frameless, 30x20cm frameless, 60x40cm frameless
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
9002
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Филм
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
PICINST
Производи во категоријата