.

.

Одлична цена
Црна и бела англиски инспиративни мотото платно сликарство ѕид постер модерна Нордиските дневна соба компанија за статистика декорација

Црна и бела англиски инспиративни мотото платно сликарство ѕид постер модерна Нордиските дневна соба компанија за

DEN 205.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
RuoGuan
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Предмети:
Писмо
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
SH-41
Техника:
Спреј Сликарство
Производи во категоријата