.

.

Одлична цена
Рака-насликани маслото градина пејзаж модерен минималистички дневна соба троседот ѕид декоративни слика виси масла

Рака-насликани маслото градина пејзаж модерен минималистички дневна соба троседот ѕид декоративни слика виси масла

DEN 2880.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
60x120CM, 70x140CM, 80x160CM, 90x180CM, 100x200CM, Сопствени контакт со нас
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
huangart
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Бренд Име:
Huang Уметност
Предмети:
Апстракт
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Производи во категоријата