.

.

Одлична цена
Линк за 5 Парче Платно Печатење на Сопствени

Линк за 5 Парче Платно Печатење на Сопствени

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
Size1 Формулиран, Size1 Врамени, Size2 Формулиран, Size2 Врамени, Size3 Формулиран, Size3 Врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
чиста уметност простор
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Производи во категоријата