.

.

Одлична цена
Автопортрет без брада(Портрет de L'artiste Sans Barbe) од Vincent van Gogh Страна се насликани Маслото Репродукција Реплика

Автопортрет без брада(Портрет de L'artiste Sans Barbe) од Vincent van Gogh Страна се насликани Маслото Репродукција

DEN 2616.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
13x16in eq 33x41cm, 16x20in eq 41x51cm, 20x25in eq 51x64cm, 24x31in eq 61x76cm, 30x38in eq 76x96cm, 36x45in eq 91x115cm, 48x60in eq 122x153cm, Други Големина ContactUs
боја:
Без рамка само платно
Број На Модел На:
FCA2017032204
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
Парична Казна Запирка
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
ИЗВЕДУВАЧ:
vincent van gogh
Маслото Наслов:
Автопортрет без брада
Оригинална Големина:
40 x 31 cm
Локација:
Приватна колекција
Маслото Тип:
100% рака насликани Репродукција Реплика Копирате
Декорација:
За Дома Декорација, Ѕид Decortaion
превозот:
Без Рамка, Платно валани во тешка хартија цевка
Големина може да се прилагоди:
Yes
Други Маслото Наслов:
Портрет de L'artiste Sans Barbe
Производи во категоријата