.

.

Одлична цена
Ѕид Уметност Постер Сликарство Модуларен HD Печатени Модерна Платно 5 Панел Цветен Карактер Дневна Соба Слики Дома Декор Рамка

Ѕид Уметност Постер Сликарство Модуларен HD Печатени Модерна Платно 5 Панел Цветен Карактер Дневна Соба Слики Дома

DEN 226.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја:
Без Рамка, Рамка
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Форма:
Во комбинација
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Стил:
Класични
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
YGYT
врамени платно сликарство:
Декорација Печатење На Слика
Материјал:
Платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Рамка:
Со Рамка
слика:
ѕид уметност
Слика Meterial:
ВИСОК QAULITY ПЛАТНО
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Calligraphy и сликарство тип:
платно слика
Производи во категоријата