.

.

Одлична цена
Дома Декорација Постери Модерна HD Печатени 5 Панел Бела Светлина, Horned Крилја Коњ Ѕид Уметнички Слики со Рамка Дневна Соба Сликарство

Дома Декорација Постери Модерна HD Печатени 5 Панел Бела Светлина, Horned Крилја Коњ Ѕид Уметнички Слики со Рамка

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x50 30x70 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја:
Без Рамка, Рамка
Стил:
Класични
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Форма:
Во комбинација
Број На Модел На:
печатење на слика
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
YGYT
Обликот:
Нередовните
врамени платно сликарство:
Декорација Печатење На Слика
Материјал:
Платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Рамка:
Со Рамка
слика:
ѕид уметност
Слика Meterial:
ВИСОК QAULITY ПЛАТНО
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Calligraphy и сликарство тип:
платно слика
Производи во категоријата