.

.

Одлична цена
5 парчиња Современа Уметност Апстрактната Уметност Затворен Супер Спорт Серија Nissan Платно Печатење на Ѕид Уметност Дома Декор

5 парчиња Современа Уметност Апстрактната Уметност Затворен Супер Спорт Серија Nissan Платно Печатење на Ѕид Уметност

DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
Size1 Без Рамка, Size1 Рамка, Size2 Без Рамка, Size2 Рамка, Size3 Без Рамка
Бренд Име:
JIE НАПРАВИ УМЕТНОСТ
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
340
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Производи во категоријата