.

.

Одлична цена
Nou Камп Стадионот фудбалски терен YR367 дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постери

Nou Камп Стадионот фудбалски терен YR367 дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постери

DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
30 x 45 CM Без Рамка, 50 x 75 СМ, Без Рамка, 58 x 90 СМ, Без Рамка, 80 х 120 СМ, Без Рамка, 30 x 45 CM DIY Рамка, 50 x 75 СМ DIY Рамка, 60 x 90 СМ, DIY Рамка
Бренд Име:
JiangMingXia Постер
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Предмети:
Слика Слика
Производи во категоријата