.

.

Одлична цена
Мастер Ниво Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Апстрактен Портрет Маслото На Платно Модерна Апстракт Лице маслени

Мастер Ниво Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Апстрактен Портрет Маслото На Платно Модерна Апстракт Лице маслени

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
50x50CM, 60x60CM, 70x70CM, 75x75CM
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Портрет
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% рачно изработени
Рамка:
No
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Трговија на големо:
OK
Потпишан Вашето Име:
OK
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството
Производи во категоријата