.

.

Одлична цена
апстракт државата на флукс дигитална уметност сценографијата платно printings масла отпечатена на платно модерна ѕид уметност декорација слики

апстракт државата на флукс дигитална уметност сценографијата платно printings масла отпечатена на платно модерна ѕид

DEN 248.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
12 mm Лист
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
Anastasiya-M-020
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
бела чипка:
3-5cm
Големина:
Инч
Рамка:
Без рамка
Количина:
1pcs
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Производи во категоријата