.

.

Одлична цена
Модерната Апстракт Златна 2 Парчиња Украсни Слики Ѕид Уметност Печати Слика Платно Сликарство Постер за Дневна Соба Нема Врамени

Модерната Апстракт Златна 2 Парчиња Украсни Слики Ѕид Уметност Печати Слика Платно Сликарство Постер за Дневна Соба

DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
20x20cmx2pcs, 30x30cmx2pcs, 40x40cmx2pcs, 50x50cmx2pcs, 60x60cmx2pcs
Рамка:
No
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Бренд Име:
AtFipan
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
17492846
Форма:
Две-слика Комбинација
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Производи во категоријата