.

.

Одлична цена
Убаво Ian Somerhalder Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини Печатење На Постер

Убаво Ian Somerhalder Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm, 40X60cm, 50X75cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
OptR-23T
Материјал:
Помеша
Поддршка База:
Сатенски
Медиум:
машина за печатење
Материјал:
Сатенски Платно
Големина:
20X30cm27X40cm30X45cm40X60cm50X75cm60X90cm
Индивидуализира:
Yes
Рамка:
Без рамка
Обликот:
правоаголник
Производи во категоријата