.

.

Одлична цена
Естетски Бројки Акција Сенка Декоративни Цртежи Модуларен Слика Ѕид Уметност Платно Слика за Дневна Соба Нема Врамени

Естетски Бројки Акција Сенка Декоративни Цртежи Модуларен Слика Ѕид Уметност Платно Слика за Дневна Соба Нема Врамени

DEN 373.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
20cmx30cmx1pc, 30cmx40cmx1pc, 35cmx50cmx1pc, 40cmx60cmx1pc, 50cmx70cmx1pc, 60cmx80cmx1pc
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
26828428
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
AtFipan
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Производи во категоријата