.

.

Одлична цена
Моден Едноставна Црна И Бела Секси Пламен Усни Убавина Платно Апстрактната Уметност Сликарство Печатење На Постер На Слики На Ѕид Дома Декорација

Моден Едноставна Црна И Бела Секси Пламен Усни Убавина Платно Апстрактната Уметност Сликарство Печатење На Постер

DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
13x20 cm Без Рамка, 15x23 cm Без Рамка, 20x30 cm Без Рамка, 25x38 cm Без Рамка, 30x45 cm Без Рамка, 40x60 cm Без Рамка, 50x75 cm Без Рамка, 60x90 cm Без Рамка
Предмети:
Слика Слика
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Домот На Поезијата
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
OT229
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Производи во категоријата