.

.

Одлична цена
Голема големина на Печатење Маслото џек пиво назад Ѕидното сликарство Ѕид Уметност Декорација Слика За Дневна Соба сликарство Без Рамка

Голема големина на Печатење Маслото џек пиво назад Ѕидното сликарство Ѕид Уметност Декорација Слика За Дневна Соба

DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
12x16, 16x20, 20x24, 24x30
Бренд Име:
DPARTISAN
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
HTIWA-224
Тип:
Постер
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликање Големина:
на десното копче
Производи во категоријата