.

.

Одлична цена
Најдобра Уметничка Репродукција Куќи во Unterach на Attersee Густав Klimt Слики за продажба страна се насликани со Висок квалитет

Најдобра Уметничка Репродукција Куќи во Unterach на Attersee Густав Klimt Слики за продажба страна се насликани со

DEN 2568.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
20
Iid:
4135
M:
M2
Производи во категоријата