.

.

Одлична цена
HAOCHU Ново! 12 Стил Флорални Дома 3 Поставува Сликарство Модерна Едноставна Декоративни Цртежи За Дневна Соба Ресторан Спалната Соба Кревет

HAOCHU Ново! 12 Стил Флорални Дома 3 Поставува Сликарство Модерна Едноставна Декоративни Цртежи За Дневна Соба Ресторан

DEN 318.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
40x40cm Без Рамка, 50x50cm Без Рамка, 60x60cm Без Рамка, 70x70cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
S-1284
Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча
Производи во категоријата