.

.

Одлична цена
2017 печатени Маслото на Платно акварел црвено Фламинго Сликарство Современ Дом Декорација Уметност Ѕид Слики без Врамени

2017 печатени Маслото на Платно акварел црвено Фламинго Сликарство Современ Дом Декорација Уметност Ѕид Слики без

DEN 232.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
8x14, 12x22, 16x28, 20x36, 24x42, 28x50
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Бренд Име:
RELIABLI УМЕТНОСТ
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
katy_paintings-007
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Употреба:
дома, бар,ресторан ,хотел ѕид декорација
Големина:
Customed Accepted
Производи во категоријата