.

.

Одлична цена
Исус Христос Исус Платно Постери и Цртежи на Ѕид Уметнички Слики за дневна соба Дома Декор cuadros decoracion Маслото 49

Исус Христос Исус Платно Постери и Цртежи на Ѕид Уметнички Слики за дневна соба Дома Декор cuadros decoracion Маслото

DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
12inch x 18inch, 16 инчен x 24 инчен 18 инчен x 27 инчи, 20 инчи x 30 инчи, 24 инчен x 32 инчи, 24 инчен x 36inch
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Памук
Стил:
Европа
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Jesus_impression_0035
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Производи во категоријата