.

.

Одлична цена
Традиционалната Кинеска уметност сликарство Свила копчето за сликање Кинески миење сликарство Кинески миење сликарство 051807

Традиционалната Кинеска уметност сликарство Свила копчето за сликање Кинески миење сликарство Кинески миење сликарство

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
100cmx30cm, 140cmx45cm
боја:
Жолта пакет, Зелен пакет
Материјал:
Свила
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
TCSP
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Свила
Медиум:
мешани
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
Кинески сликарство
Производи во категоријата