.

.

Одлична цена
Artryst 3pcs Нордиските Стил Едноставна Акварел Цвет Платно Сликарство Слика HD Печати на Платно за Дома Декор Уметност Ѕид Формулиран

Artryst 3pcs Нордиските Стил Едноставна Акварел Цвет Платно Сликарство Слика HD Печати на Платно за Дома Декор Уметност

DEN 254.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
40x60cm Формулиран, 60x80cm Формулиран, 50x70cm Формулиран
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Artryst
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
AR329
Од:
Кина
Платно:
Сјајни
мастило:
Животната средина пријателски
додаток:
Проширување завртка
Примена:
ѕидот декорација
Функција:
Вода и УВ доказ
Пакување:
Се намали филм и Картон
Виси Метод:
Подготвен да се откажам
обичај слика:
Прифатливо
Производи во категоријата