.

.

Одлична цена
Home Art Платно Слики Оркестарот Отпечатоци Постер 5 Панел Лондон Брод Светлина Мост Nightscape Ѕид На Дневната Соба На Рамка За Слика

Home Art Платно Слики Оркестарот Отпечатоци Постер 5 Панел Лондон Брод Светлина Мост Nightscape Ѕид На Дневната Соба

DEN 232.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x50 30x70 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја:
Рамка, Без Рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Форма:
Во комбинација
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Стил:
Класични
Број На Модел На:
платно печатење на слика
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
YGYT
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee:
зелено мастило печатење на платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Рамка:
Со Рамка
Материјал:
Платно
слика:
ѕид уметност
Уметнички дела:
платно печатење
Производи во категоријата