.

.

Одлична цена
Изградба Цртежи На Ѕид Уметност Ајфеловата Кула Статуата На Слободата Уметност Платно Отпечатоци Античките Скицата Соба Ѕид Оркестарот Сликарство Врамени Не

Изградба Цртежи На Ѕид Уметност Ајфеловата Кула Статуата На Слободата Уметност Платно Отпечатоци Античките Скицата

DEN 167.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
20x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x55cm Без Рамка, 45x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 55x75cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Стил:
Класични
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Бренд Име:
JOYIA
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
Дневна СОБА ОРКЕСТАРОТ УМЕТНОСТ
Ознака На Производот:
Ѕидот Уметнички Слики Декоративни Сликарство Маслото Платно Печатење
Custome цел:
Прифати ве молиме контактирајте со нас за информации
Известување:
Платно сликарство е БЕЗ рамка ве Молиме прочитајте опис
Пакет:
Валани на цевка
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Производи во категоријата