.

.

Одлична цена
3 Панел Модерна Сончогледово Масло Слика Апстрактна Слика на Платно Ѕид Уметност Налепница Цвеќиња Дома Декор Соба Декорација

3 Панел Модерна Сончогледово Масло Слика Апстрактна Слика на Платно Ѕид Уметност Налепница Цвеќиња Дома Декор Соба

DEN 357.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
size1, size2, size3, size4, size5
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
LT-XJ-HTB1P
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Производи во категоријата