.

.

Одлична цена
RUOPOTY Тигри Животни Diy Дигитално Сликање Со Броеви Модерна Платно Сликарство Страна се Насликани Дома Ѕид Уметност Слика Уникатен Подарок

RUOPOTY Тигри Животни Diy Дигитално Сликање Со Броеви Модерна Платно Сликарство Страна се Насликани Дома Ѕид Уметност

DEN 379.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Материјал:
Лен
Стил:
Класични
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Бренд Име:
RUOPOTY
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
врамени:
Без рамка
Пакет:
валани на цевка
Техника:
обоен со себе
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
Сликарство:
класично сликарство
Материјал:
Лен
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
ѕид уметност слика:
handpainted маслени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Производи во категоријата