.

.

Одлична цена
Домот Поезија Нордиските Цвет Potted Растенија Платно Ликовна Уметност Печатење На Постер Фотографија Деца Спалната Соба На Ѕид Дома Декорација Mural

Домот Поезија Нордиските Цвет Potted Растенија Платно Ликовна Уметност Печатење На Постер Фотографија Деца Спалната

DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
13x20cm Без Рамка, 15x23cm Без Рамка, 20x30cm Без Рамка, 25x38cm Без Рамка, 30x45cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x75cm Без Рамка, 60x90cm Без Рамка, 70x105cm Без Рамка
боја:
5pcs сет
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Домот На Поезијата
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
JBA010
Предмети:
Цвет
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Производи во категоријата