.

.

Одлична цена
HJIAART Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Дневна Соба Оркестарот Фото Рамка 5 Парчиња HD Печати Парк Дрвја Долго Столици Пејзаж Постер

HJIAART Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Дневна Соба Оркестарот Фото Рамка 5 Парчиња HD Печати Парк Дрвја Долго

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
4x6 4x8 4x10in, 8x12 8x16 8x20in, 12x16 12x24 12x32in
боја:
Формулиран, Врамени
Бренд Име:
HJIAART
Стил:
Класични
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
слика платно
Предмети:
Пејзаж
Производи во категоријата