.

.

Одлична цена
Рачно Изработени Модерна Апстракт Маслото На Платно Пејзаж Природата Дрво Ѕид Уметност Слика Без Рамка За Дневна Соба

Рачно Изработени Модерна Апстракт Маслото На Платно Пејзаж Природата Дрво Ѕид Уметност Слика Без Рамка За Дневна Соба

DEN 936.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
16X24inch, 20X24inch, 24X32inch, 24X36inch
Бренд Име:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
MC160525 Модерна маслени
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Пакет:
Не се протегала
Место на Потекло:
Кина (Копно)
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Број На Модел На:
MC160525 Модерна масла
Слика Стил:
рачно насликани маслени
Производи во категоријата