.

.

Одлична цена
Голема Големина 1 Авион Апстракт Цвет Уметност Маслото Дома Декорација Ѕид Уметност Спалната Соба Дневна Соба Сликарство Платно Формулиран

Голема Големина 1 Авион Апстракт Цвет Уметност Маслото Дома Декорација Ѕид Уметност Спалната Соба Дневна Соба Сликарство

DEN 227.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20X28 инчен
боја:
38, 40
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
JCANI-38
Име:
ПЛАТНО СЛИКАЊЕ ПЕЈЗАЖ СЛИКАРСТВО,ЅИД УМЕТНОСТ СЛИКАРСТВО
името на еден:
МАСЛОТО,ПЛАТНО МАСЛОТО, СЛИКАРСТВО ПЛАТНО
име два:
декорација сликарство,уметност, сликарство,паун сликарство
Производи во категоријата