.

.

Одлична цена
Дома декорација Лекар, Кој TARDIS Свила Ткаенини Постер Печатење DY055

Дома декорација Лекар, Кој TARDIS Свила Ткаенини Постер Печатење DY055

DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
30CMx45CM Без рамка, 50CMx75CM Без рамка, 60CMx90CM Без рамка, 80CMx120CM Без рамка, 30CMx45CM DIY рамка, 50CMx75CM DIY рамка, 60CMx90CM DIY рамка
Бренд Име:
YNBDFC
Тип:
Постер
Предмети:
Филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
оригиналниот:
No
Производи во категоријата